Cennik i promocje

Cennik zajęć (niezależnie od języka, kursu i wieku ucznia)

Cena za zajęcia w parze wynosi 50 zł za 60 minut / 75 zł za 90 minut. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia w grupie 3-4 osobowej wynosi 35 zł za 60 minut / 52,50 zł zł za 90 minut zajęć. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia w grupie 5-6 osobowej wynosi 30 zł za 60 minut / 45 zł za 90 minut zajęć. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia indywidualne wynosi 80 zł za 60 minut / 120 zł za 90 minut. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Proszę sprawdzić czas trwania zajęć w Grafiku. Kliknij tutaj…

*Każdy uczeń (wyłączając dzieci do 7 lat) zapisany na zajęcia z j.angielskiego, oprócz materiałów dydaktycznych (m.in. podręcznik w oryginale) otrzymuje za darmo kod dostępu do platformy edukacyjnej, na której jest prowadzony zindywidualizowany, multimedialny, interaktywny kurs on-line, na odpowiednim dla ucznia poziomie zaawansowania. Kurs on-line jest prowadzony dodatkowo i niezależnie od kursu na jaki uczeń się zapisał.

Półkolonie

Od sierpnia 2020 cena promocyjna za półkolonie wynosi 580 zł za 1 dziecko za 1 tydzień. Oferujemy zniżki przy zapisaniu dziecka na więcej niż 1 turnus lub przy zapisaniu rodzeństwa. W cenę jest wliczone wyżywienie, materiały do rękodzieła, kody dostępu do multimedialnego kursu angielskiego on-line, drobne nagrody rozdawane w ramach prowadzonych zajęć i konkursów oraz nagroda i dyplom za ukończenie półkolonii.

Promocje i rabaty

Każde dziecko zapisane do Brain Power otrzyma fajny, kolorowy plecak. Oferta limitowana – decyduje kolejność zgłoszeń.

Przy płatności z góry za 3 miesiące – 4% rabatu.  Przy płatności z góry za 6 miesięcy – 8% rabatu, przy płatności za 9 miesięcy -12% rabatu oraz przy płatnosci z góry za 12 miesięcy – 16% rabatu.

Urodziny dla dzieci i młodzieży

Chcesz przyjąć gości, ale nie chcesz tego robić w swoim mieszkaniu? Skakanie do kulek już nie bawi?

Zaskocz swoich gości czymś nowym. Brain Power oddaje swoim gościom dwie sale z wyposażoną kuchnią. Do dyspozycji gości jest również ogród z altanką.

Dzieci pozostają pod opieką animatora, który prowadzi:

  • gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami
  • zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne NA OGRODZIE oraz w pracowni językowej.

Państwa spotkanie może odbywać się wg scenariusza swobodnego lub tematycznego. Sala duża zapewnia 10 miejsc siedzących, sala mała zapewnia 6 miejsc siedzących.

Więcej szczegółów pod numerem: 609-583-590.

Voucher podarunkowy

Voucher – podaruj swoim bliskim oryginalny i praktyczny prezent, który na pewno się przyda – teraz i zawsze. Znajomość języków ma ponadczasowy charakter i sprawi obdarowanemu większą radość niż jakiekolwiek przemijające prezenty. Zrób swoim dzieciom/wnukom niespodziankę! Chcesz zachęcić bliską osobę do rozpoczęcia nauki języków obcych? Kup voucher.

Voucher o wartości 199zł / 299zł / 399zł do wykorzystania na usługi Centrum Rozwoju Talentów Brain-Power jest ważny dożywotnio.

Warsztaty, wykłady, eventy, oferty specjalne

W przygotowaniu..