hero img full hero img back

Cennik i promocje

Cennik zajęć (niezależnie od języka, kursu i wieku ucznia)

Cena za zajęcia w parze wynosi 50 zł za 60 minut / 75 zł za 90 minut. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia w grupie 3-4 osobowej wynosi 35 zł za 60 minut / 52,50 zł zł za 90 minut zajęć. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia w grupie 5-6 osobowej wynosi 30 zł za 60 minut / 45 zł za 90 minut zajęć. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia indywidualne wynosi 80 zł za 60 minut / 120 zł za 90 minut. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Proszę sprawdzić czas trwania zajęć w Grafiku. Kliknij tutaj…

*Każdy uczeń (wyłączając dzieci do 7 lat) zapisany na zajęcia z j.angielskiego, oprócz materiałów dydaktycznych (m.in. podręcznik w oryginale) otrzymuje za darmo kod dostępu do platformy edukacyjnej, na której jest prowadzony zindywidualizowany, multimedialny, interaktywny kurs on-line, na odpowiednim dla ucznia poziomie zaawansowania. Kurs on-line jest prowadzony dodatkowo i niezależnie od kursu na jaki uczeń się zapisał.

Półkolonie

Cena wynosi 575 zł za 1 dziecko za 1 tydzień.  Są przewidziane rabaty dla rodzeństw i przy zapisie na więcej niż jeden turnus. W celu zapisania prosimy kontakt telefoniczny pod numerem: 609-583-590. Potwierdzenie uczestnictwa następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki – 150 zł. W przypadku odwołania zajęć z powodów epidemicznych zaliczka zwracana jest w całości. W cenę jest wliczone wyżywienie, materiały do rękodzieła, drobne nagrody rozdawane w ramach prowadzonych zajęć i konkursów oraz nagroda i dyplom za ukończenie półkolonii.

Promocje i rabaty

Każde dziecko zapisane do Brain Power otrzyma fajny, kolorowy plecak. Oferta limitowana – decyduje kolejność zgłoszeń.

Promocja z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca – zrób prezent bliskiej osobie!

  • Dwoje rodziców – zajęcia 2h w parze -> jedna osoba gratis, czyli przy zajeciach 1 raz w tygodniu cena wynosi 160 zł za 120 minut, a przy dwóch lekcjach tygodniowo 140 za jedne zajęcia (120 minut).
  • Dwoje rodziców – zajęcia 1,5h oddzielnie -> druga osoba płaci połowę ceny.

Urodziny dla dzieci i młodzieży

Chcesz przyjąć gości, ale nie chcesz tego robić w swoim mieszkaniu? Skakanie do kulek już nie bawi?

Zaskocz swoich gości czymś nowym. Brain Power oddaje swoim gościom dwie sale z wyposażoną kuchnią. Do dyspozycji gości jest również ogród z altanką.

Dzieci pozostają pod opieką animatora, który prowadzi:

  • gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami
  • zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne NA OGRODZIE oraz w pracowni językowej.

Państwa spotkanie może odbywać się wg scenariusza swobodnego lub tematycznego. Sala duża zapewnia 10 miejsc siedzących, sala mała zapewnia 6 miejsc siedzących.

Więcej szczegółów pod numerem: 609-583-590.

Voucher podarunkowy

Voucher – podaruj swoim bliskim oryginalny i praktyczny prezent, który na pewno się przyda – teraz i zawsze. Znajomość języków ma ponadczasowy charakter i sprawi obdarowanemu większą radość niż jakiekolwiek przemijające prezenty. Zrób swoim dzieciom/wnukom niespodziankę! Chcesz zachęcić bliską osobę do rozpoczęcia nauki języków obcych? Kup voucher.

Voucher o wartości 199zł / 299zł / 399zł do wykorzystania na usługi Centrum Rozwoju Talentów Brain-Power jest ważny dożywotnio.

Warsztaty, wykłady, eventy, oferty specjalne

W przygotowaniu..

Nr konta do wpłat

23 1030 0019 0109 8503 0017 1258