hero img full hero img back

Cennik, promocje, eventy

Cennik zajęć

Cena za zajęcia w kilkuosobowej grupie wynosi 57,50 zł zł za 90 minut zajęć. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia w parze wynosi 85 zł za 90 minut (przy częstotliwości 1 raz w tygodniu). Jeśli zajęcia miałyby odbywać się 2 razy w tygodniu po 90 minut to cena wyniesie 75 zł za każde zajęcia. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia indywidualne wynosi 135 zł za 90 minut (przy częstotliwości 1 raz w tygodniu). Jeśli zajęcia miałyby odbywać się 2 razy w tygodniu po 90 minut to cena wyniesie 115 zł za każde zajęcia. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego – 67,5zł za 90 minut zajęć (1 raz w tygodniu).

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki – 67,5zł za 90 minut zajęć (1 raz w tygodniu).

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego – 57,5zł za 90 minut zajęć (1 raz w tygodniu).

Przy zapisaniu na zajęcia przygotowujące z trzech przedmiotów – będzie udzielony atrakcyjny rabat. Prosimy o kontakt telefoniczny  – tel. 609-583-590.

Cena za zajęcia logopedyczne w sezonie 2022/23 wynosi 75 zł za 45 minut lub 50 zł za 30 minut. Jest też opcja rozszerzenia zajęć logopedycznych o zajęcia z nauki koncentracji i technik pamięciowych – wtedy zajęcia trwają 60 minut i kosztują 90 zł.

Proszę sprawdzić czas trwania zajęć w Grafiku.

*Każdy uczeń (wyłączając dzieci do 7 lat) zapisany na zajęcia z j.angielskiego, oprócz materiałów dydaktycznych (m.in. podręcznik w oryginale) otrzymuje za darmo kod dostępu do platformy edukacyjnej, na której jest prowadzony zindywidualizowany, multimedialny, interaktywny kurs on-line, na odpowiednim dla ucznia poziomie zaawansowania. Kurs on-line jest prowadzony dodatkowo i niezależnie od kursu na jaki uczeń się zapisał.

Nr konta do wpłat

23 1030 0019 0109 8503 0017 1258

Promocje i rabaty

Każde dziecko zapisane do Brain Power otrzyma fajny, kolorowy plecak lub piórnik. Oferta limitowana – decyduje kolejność zgłoszeń.

Urodziny dla dzieci i młodzieży

Chcesz przyjąć gości, ale nie chcesz tego robić w swoim mieszkaniu? Skakanie do kulek już nie bawi?

Zaskocz swoich gości czymś nowym. Brain Power oddaje swoim gościom dwie udekorowane sale z wyposażoną kuchnią. Do dyspozycji gości jest również ogród z altanką.

Dzieci pozostają pod opieką animatora, który prowadzi (po angielsku):

  • gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami
  • zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne NA OGRODZIE oraz w pracowni językowej.

Państwa spotkanie może odbywać się wg scenariusza swobodnego lub tematycznego. Sala duża zapewnia 10 miejsc siedzących, sala mała zapewnia 6 miejsc siedzących.

Więcej szczegółów pod numerem: 609-583-590.

Voucher podarunkowy

Voucher – podaruj swoim bliskim oryginalny i praktyczny prezent, który na pewno się przyda – teraz i zawsze. Znajomość języków ma ponadczasowy charakter i sprawi obdarowanemu większą radość niż jakiekolwiek przemijające prezenty. Zrób swoim dzieciom/wnukom niespodziankę! Chcesz zachęcić bliską osobę do rozpoczęcia nauki języków obcych? Kup voucher.

Voucher o wartości 199zł / 299zł / 399zł do wykorzystania na usługi Centrum Rozwoju Talentów Brain-Power jest ważny dożywotnio.

Warsztaty, wykłady, eventy, oferty specjalne

w przygotowaniu…