hero img full hero img back

Cennik i promocje

Cennik zajęć (niezależnie od języka, kursu i wieku ucznia)

Cena za zajęcia w parze wynosi 50 zł za 60 minut / 75 zł za 90 minut. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia w grupie 3-4 osobowej wynosi 35 zł za 60 minut / 52,50 zł zł za 90 minut zajęć. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia w grupie 5-6 osobowej wynosi 30 zł za 60 minut / 45 zł za 90 minut zajęć. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Cena za zajęcia indywidualne wynosi 80 zł za 60 minut / 120 zł za 90 minut. Materiały* wliczone w cenę. Płatne za miesiąc z góry.

Proszę sprawdzić czas trwania zajęć w Grafiku. Kliknij tutaj…

*Każdy uczeń (wyłączając dzieci do 7 lat) zapisany na zajęcia z j.angielskiego, oprócz materiałów dydaktycznych (m.in. podręcznik w oryginale) otrzymuje za darmo kod dostępu do platformy edukacyjnej, na której jest prowadzony zindywidualizowany, multimedialny, interaktywny kurs on-line, na odpowiednim dla ucznia poziomie zaawansowania. Kurs on-line jest prowadzony dodatkowo i niezależnie od kursu na jaki uczeń się zapisał.

Promocje i rabaty

Każde dziecko zapisane do Brain Power otrzyma fajny, kolorowy plecak lub piórnik. Oferta limitowana – decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku intensywnego kursu indywidualnego (2 razy w tygodniu po 120 minut) cena jest liczona jak za 2 razy po 90 minut. Przy jeszcze bardziej intensywnych zajęciach cena jest ustalana indywidualnie.

Urodziny dla dzieci i młodzieży

Chcesz przyjąć gości, ale nie chcesz tego robić w swoim mieszkaniu? Skakanie do kulek już nie bawi?

Zaskocz swoich gości czymś nowym. Brain Power oddaje swoim gościom dwie udekorowane sale z wyposażoną kuchnią. Do dyspozycji gości jest również ogród z altanką.

Dzieci pozostają pod opieką animatora, który prowadzi (po angielsku):

  • gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami
  • zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne NA OGRODZIE oraz w pracowni językowej.

Państwa spotkanie może odbywać się wg scenariusza swobodnego lub tematycznego. Sala duża zapewnia 10 miejsc siedzących, sala mała zapewnia 6 miejsc siedzących.

Więcej szczegółów pod numerem: 609-583-590.

Voucher podarunkowy

Voucher – podaruj swoim bliskim oryginalny i praktyczny prezent, który na pewno się przyda – teraz i zawsze. Znajomość języków ma ponadczasowy charakter i sprawi obdarowanemu większą radość niż jakiekolwiek przemijające prezenty. Zrób swoim dzieciom/wnukom niespodziankę! Chcesz zachęcić bliską osobę do rozpoczęcia nauki języków obcych? Kup voucher.

Voucher o wartości 199zł / 299zł / 399zł do wykorzystania na usługi Centrum Rozwoju Talentów Brain-Power jest ważny dożywotnio.

Warsztaty, wykłady, eventy, oferty specjalne

W przygotowaniu..

Nr konta do wpłat

23 1030 0019 0109 8503 0017 1258