Nasz zespół

Ten współczesny świat jest taki skomplikowany… a czasu żeby go poznać coraz mniej. Świat żąda i wymaga coraz więcej. No ale skąd wziąć na to siły, motywację, energię, power?

W tej gonitwie i przy permanentnym braku czasu, warto zastanowić się czy robimy rzeczy właściwe. I czy rozum ma dostatecznie dużo energii, by stawić czoła wyzwaniom przyszłości?

W Brain-Power.edu.pl wierzymy, że tak jak dbamy o zdrowie, dobre samopoczucie, dietę albo o tężyznę fizyczną, tak przede wszystkim powinniśmy dbać kondycję intelektualną i rozwijać rozum, który pozwoli odnieść sukces w świecie przyszłości. Jesteśmy przekonani, że trzeba odkrywać talenty: swoje, swoich dzieci albo wnuków, i nigdy nie jest na to za późno.

Brain-Power.edu.pl pomaga odkryć talenty i świat dzięki znajomości języków. Nie zapominamy, że znajomość języków obcych służy do osiągania celów osobistych i społecznych. Tak więc przy ich nauce nie wolno zapominać o sztuce komunikacji, a przy nauce przedmiotów ścisłych – o całym spektrum zastosowań tej wiedzy przy rozwiązywaniu codziennych problemów. Mózg ma dwie oddzielne półkule. Nie ma półkuli ważniejszej. Najlepsze efekty przynosi wykorzystanie zarówno umiejętności twardych, jak i miękkich. Stąd oferowane przez Brain-Power.edu.pl połączenie zajęć językowych z nauką o otaczającym świecie, połączenie zajęć matematycznych z nauką języków.

Nasz zespół tworzą:

Maria Lichota

Dyrektor merytoryczny Brain-Power.edu.pl – magister filologii języka angielskiego

„Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu ukończyłam w 2006 r. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Business English w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu.

Od 2006 do 2010 pracowałam jako lektor języka angielskiego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Prowadziłam kursy języka angielskiego dla pracowników, m.in. z Kulczyk Tradex S.A. 

W roku 2001 byłam rezydentem biura podróży ATAS w Wielkiej Brytanii. W tym czasie poznałam z bliska brytyjską kulturę i mentalność Brytyjczyków. Od 2003 roku prowadzę nauczanie indywidualne i grupowe języka angielskiego.”

 

Paulina Kowalska

Studentka filologii rosyjskiej z filologią angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

„Kiedyś nie byłam fanką języków obcych, ale gdy zobaczyłam że to wcale nie musi być tylko nudne wkuwanie słówek, angielski stał się moją największą pasją. Jestem pewna, że będę mogła Was tym zarazić. Oczywiście języki to nie wszystko, w wolnych chwilach rozwijam się artystycznie – szczególnie lubię kaligrafię.”

 

Agnieszka Lehmann

Studentka filologii angielskiej na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

„Angielski zawsze mnie pasjonował, a obecnie nauczam z indywidualnym podejściem do każdej osoby.  Podczas naszych lekcji skupiam się na wymowie, gramatyce, swobodnym używaniu języka podczas licznych ciekawych konwersacji. W czasie wolnym staram się spełniać się artystycznie. ”

 

Diego Vidaurre Angeldonis

Absolwent Universidad De Piura (lincencjat z biznesu) oraz absolwent Eupg Universidad Nacional Federico Villareal w Limie, Peru (magister psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi)

„My background is in business, marketing and HR. However, my new passion is pedagogy. I have gained experience with language teaching and I love teaching Spanish. I like music, travelling and meeting people from different cultures. We can learn or improve your Spanish by looking at some topics of your interest.”

 

Lisa Roman

Studentka filologii norweskiej z językiem angielskim na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu.

„I speak many languages and this is my true passion. I think that the ability to speak is a superpower and I love the fact that I have the opportunity to share my knowledge with people. My hobbies are music and literature and I’m gladly sharing everything that I love with the students.”