Nasz zespół

Ten współczesny świat jest taki skomplikowany… a czasu żeby go poznać coraz mniej. Świat żąda i wymaga coraz więcej. No ale skąd wziąć na to siły, motywację, energię, power?

W tej gonitwie i przy permanentnym braku czasu, warto zastanowić się czy robimy rzeczy właściwe. I czy rozum ma dostatecznie dużo energii, by stawić czoła wyzwaniom przyszłości?

W Brain-Power.edu.pl wierzymy, że tak jak dbamy o zdrowie, dobre samopoczucie, dietę albo o tężyznę fizyczną, tak przede wszystkim powinniśmy dbać kondycję intelektualną i rozwijać rozum, który pozwoli odnieść sukces w świecie przyszłości. Jesteśmy przekonani, że trzeba odkrywać talenty: swoje, swoich dzieci albo wnuków, i nigdy nie jest na to za późno.

Brain-Power.edu.pl pomaga odkryć talenty i świat dzięki znajomości języków. Nie zapominamy, że znajomość języków obcych służy do osiągania celów osobistych i społecznych. Tak więc przy ich nauce nie wolno zapominać o sztuce komunikacji, a przy nauce przedmiotów ścisłych – o całym spektrum zastosowań tej wiedzy przy rozwiązywaniu codziennych problemów. Mózg ma dwie oddzielne półkule. Nie ma półkuli ważniejszej. Najlepsze efekty przynosi wykorzystanie zarówno umiejętności twardych, jak i miękkich. Stąd oferowane przez Brain-Power.edu.pl połączenie zajęć językowych z nauką o otaczającym świecie, połączenie zajęć matematycznych z nauką języków.

Nasz zespół tworzą:

Maria Lichota

Dyrektor merytoryczny Brain-Power.edu.pl – magister filologii języka angielskiego

„Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu ukończyłam w 2006 r. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Business English w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu.

Od 2006 do 2010 pracowałam jako lektor języka angielskiego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Prowadziłam kursy języka angielskiego dla pracowników, m.in. z Kulczyk Tradex S.A. 

W roku 2001 byłam rezydentem biura podróży ATAS w Wielkiej Brytanii. W tym czasie poznałam z bliska brytyjską kulturę i mentalność Brytyjczyków. Od 2003 roku prowadzę nauczanie indywidualne i grupowe języka angielskiego.”

 

 

Agata Strońska

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, ukończyła kierunek: Logistyka i Corporate management z językiem wykładowym angielskim.

„Na co dzień pracuję w branży IT i uczestniczę w międzynarodowych projektach, używając angielskiego biznesowego i fachowego. W 2015 r. brałam udział w programie Work&Travel w USA, gdzie miałam okazję poznać amerykańską kulturę. W wolnym czasie lubię grać w tenisa, fotografować i podróżować”.

 

Piotr Lichota

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu. Ukończył również Studium Pedagogiczne przy AE Poznań oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania produktem.

„Na przestrzeni od 2003 roku zajmuję się eksportem w branżach: sanitarnej, farbiarskiej, drzewnej i meblowej. Połowę czasu spędzam w delegacjach zarówno na Wschodzie jak i na Zachodzie. Mówię po angielsku i rosyjsku. Moją ulubioną techniką relaksacyjną jest gotowanie.”