Komfortowo i ekonomicznie, czyli zajęcia w małych grupach lub parach

Zajęcia w parach lub małych grupach dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów:

Wszystkie materiały są wliczone w cenę. W sprzyjających warunkach pogodowych zajęcia prowadzone są również w ogrodzie. W razie nieobecności zajęcia nie przepadają.

Sobotnie zajęcia Discoveries & Adventures to język, wiedza i dobra zabawa!

Na sobotnich zajęciach w małych grupach dzieci (6-14 lat) poznają świat za pomocą ciekawych, unikatowych źródeł popularnonaukowych. Kurs jest opracowany i prowadzony m.in. na podstawie materiałów wydawnictwa Britannica. Dzieci efektywnie uczą się swobodnej komunikacji w języku angielskim poprzez interaktywne gry, kreatywne i ruchowe zabawy z wykorzystaniem wielu rekwizytów oraz quizy i konkursy z nagrodami.

Kliknij tutaj, żeby sprawdzić grafik zajęć…

Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć w parach lub w małych grupach (dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów) w innych terminach.

Rodzicu! Pracujemy z dziećmi od wielu lat. Mamy opracowane atrakcyjne dla dzieci metody skutecznej nauki języka. Nie ograniczamy się do powtarzania lekcji ze szkoły. W ciekawej dla dzieci formie szlifujemy umiejętności swobodnej komunikacji w j.angielskim. Twoje dziecko nie tylko zda egzamin czy zaliczy sprawdzian, ale również zacznie swobodnie i gramatycznie mówić po angielsku. W razie nieobecności zajęcia nie przepadają.

Dla dzieci młodszych:
  • angielski w najbardziej atrakcyjnej formie, rozwijanie umiejętności rozmawiania i słuchania
  • ćwiczenie skupienia i trening koordynacji oko-ręka-buzia
  • poznawanie języka angielskiego przez piosenki, specjalne programy telewizyjne i filmy
  • praktyczny, żywy angielski w codziennych sytuacjach
  • zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne w pracowni językowej oraz ogródku (w zależności od warunków pogodowych)
  • gry planszowe, gry z podziałem na role, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami
  • poznawanie kultury krajów anglo-języcznych
  • ciekawe, różnorodne materiały wliczone w cenę
Dla dzieci starszych:
  • poznawanie języka angielskiego przez teledyski, filmy i programy interaktywne
  • praktyczny, żywy angielski w codziennych sytuacjach oraz w podróży