Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – Poznań

Centrum Rozwoju Talentów BRAIN POWER organizuje grupowe zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty z języka polskiego, angielskiego i matematyki.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty odbywają się 1 raz w tygodniu po 90 minut (na każdy przedmiot). Grupa liczy maks. 6 osób. Cena wynosi 85 zł za jedne zajęcia przy zapisie na jeden wybrany przedmiot, 85+75 zł przy zapisie na dwa dowolne przedmioty i  85+75+65 zł przy zapisie na 3 przedmioty. Płatne za miesiąc z góry. Przy złożeniu do 3.09. deklaracji chęci uczestnictwa (mailowo/telefonicznie/sms) – materiały gratis. Konkretny grafik zostanie ustalony tak, żeby pasował osobom, które wcześniej zadeklarowały chęć uczestnictwa.

Podczas zajęć z angielskiego nie tylko przerabiamy materiał wymagany na egzaminach, ale również ćwiczymy umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim, a także skupiamy się na
• nadrabianiu zaległości szkolnych;
• precyzyjnym wyjaśnieniu problematycznej gramatyki;
• opanowaniu materiału przewidzianego na egzaminie.

Dodatkowo oferujemy ciekawe materiały wliczone w cenę. Twoje dziecko nie tylko zda egzamin, ale również zacznie swobodnie posługiwać się językiem angielskim.

Oferujemy także pomoc w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.

Przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty z matematyki i polskiego

Oprócz nauki języka angielskiego prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty z matematyki i polskiego. Podczas lekcji uczniowie powtarzają i przerabiają materiał wymagany na egzaminie. Celem naszych zajęć jest zapoznanie kursantów z formułą arkusza egzaminacyjnego oraz sprawdzenie stopnia opanowania wiadomości i umiejętności wymaganych na egzaminie. Językiem wykładowym jest język polski.