hero img full hero img back

Egzamin ósmoklasisty – skuteczne przygotowanie

Nasza szkoła organizuje przygotowania do egzaminów ósmoklasisty, które mają zarówno charakter zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Podczas zajęć nie tylko przerabiamy materiał wymagany na egzaminach, a także ćwiczymy umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim. Na lekcjach przygotowujących do egzaminów zajmujemy się m.in.:
• nadrabianiem zaległości szkolnych;
• precyzyjnym wyjaśnieniem problematycznej gramatyki;
• opanowanie materiału przewidzianego na egzaminie.

Dodatkowo oferujemy ciekawe materiały wliczone w cenę. Twoje dziecko nie tylko zda egzamin, ale również zacznie swobodnie posługiwać się językiem angielskim.

Przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty z matematyki i polskiego

Oprócz nauki języka angielskiego prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty z matematyki i polskiego. Podczas lekcji uczniowie powtarzają i przerabiają materiał wymagany na egzaminie. Celem naszych zajęć jest zapoznanie kursantów z formułą arkusza egzaminacyjnego oraz sprawdzenie stopnia opanowania wiadomości i umiejętności wymaganych na egzaminie. Językiem wykładowym jest język polski. Godziny odbywania zajęć:
• matematyka – piątek 16:45-18:15 oraz w sobota w godzinach przedpołudniowych;
• polski – czwartek 16:45-18:15 oraz co drugi piątek.

Nowe przedmioty na egzaminie ósmoklasisty

Od roku szkolnego 2021/2022 na egzaminie ósmoklasisty zostanie wprowadzony czwarty przedmiot. W Brain Power zostały już wprowadzone korepetycje z chemii, geografii i historii. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych przygotowań i korepetycji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.