hero img full hero img back

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – Poznań

Nasza szkoła językowa w Poznaniu organizuje zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty, które mają zarówno charakter zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Podczas zajęć nie tylko przerabiamy materiał wymagany na egzaminach, ale również ćwiczymy umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim, które można dalej rozwijać uczestnicząc w konwersacjach z języka angielskiego po ukończonym kursie egzaminacyjnym.
• nadrabianiem zaległości szkolnych;
• precyzyjnym wyjaśnieniem problematycznej gramatyki;
• opanowanie materiału przewidzianego na egzaminie.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego – 57,5zł za 90 minut zajęć (1 raz w tygodniu).

Dodatkowo oferujemy ciekawe materiały wliczone w cenę. Twoje dziecko nie tylko zda egzamin, ale również zacznie swobodnie posługiwać się językiem angielskim.

Oferujemy także pomoc w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.

Przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty z matematyki i polskiego

Oprócz nauki języka angielskiego prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty z matematyki i polskiego. Podczas lekcji uczniowie powtarzają i przerabiają materiał wymagany na egzaminie. Celem naszych zajęć jest zapoznanie kursantów z formułą arkusza egzaminacyjnego oraz sprawdzenie stopnia opanowania wiadomości i umiejętności wymaganych na egzaminie. Językiem wykładowym jest język polski.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego – 67,5zł za 90 minut zajęć (1 raz w tygodniu).

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki – 67,5zł za 90 minut zajęć (1 raz w tygodniu).

Przy zapisaniu na zajęcia przygotowujące do egzaminu z więcej niż jednego przedmiotu – będzie udzielony atrakcyjny rabat. Prosimy o kontakt telefoniczny  – tel. 609-583-590.

Nowe przedmioty na egzaminie ósmoklasisty

W związku z planowanym w niedalekiej przyszłości wprowadzeniem czwartego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty, w Brain Power organizujemy korepetycje z chemii, geografii i historii. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych przygotowań i korepetycji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.