Angielskie półkolonie w małych grupach

Aktywny poranek i zabawowe popołudnie w klimacie wakacyjnej przygody z angielskim dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat w małych, kilkuosobowych grupach.

  • Zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne NA OGRODZIE oraz w pracowni językowej. Gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami – każdy uczestnik otrzymuje plecak gratis.
  • Wszechstronne poznawanie świata po angielsku przy pomocy ciekawych, kolorowych oraz różnorodnych rekwizytów i materiałów interaktywnych.
  • Angielski w najbardziej atrakcyjnej formie, rozwijanie umiejętności rozmawiania i słuchania. Praktyczny, żywy angielski w codziennych sytuacjach.
  • Rękodzieło (materiały wliczone w cenę) i interesujące eksperymenty.
Wszystkie zabawy i zajęcia są prowadzone w j. angielskim przez doświadczoną filolog języka angielskiego.

Tygodniowe turnusy trwają od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00. Dziecko może być pod opieką od 7:30 do 17:00.

Posiłki – nasi podopieczni mają zapewnione wyżywienie oraz dostęp do kuchni z ciepłymi i zimnymi napojami, świeżymi owocami, jogurtami oraz zdrowymi przekąskami. Jest możliwość zamówienia obiadów przygotowywanych przez firmę cateringową. Obiad wliczony w cenę. Uwzględniamy nietypowe preferencje żywieniowe i różne diety. Grupy półkolonijne i tak będą nieduże, więc jest możliwość zamawiania pojedynczych porcji poszczególnych dań.

Dbamy o bezpieczeństwo – więcej tutaj.

Wakacyjna przygoda z angielskim to wiedza, język i dobra zabawa.

Wakacje nie kończą się z końcem sierpnia! Zajęcia podobne do półkolonii  oraz ciekawe, różnorodne zajęcia tematyczne dla dzieci i młodzieży z angielskiego w formie „rozrywkowej” będą odbywać się regularnie od września (w tygodniu i w weekendy).  Sprawdź ofertę zajęć prowadzonych po angielskuDiscoveries & Adventures” >>>więcej…

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem: 609-583-590. Wzór umowy osobom zainteresowanym wysyłamy emailowo.

UWAGA! Zajęcia podobne do półkolonii są również prowadzone w dni robocze, kiedy nie ma zajęć w szkole (na przykład między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem). Prosimy śledzić publikacje na naszym profilu na FB (link).