Konwersacje z języka angielskiego w Poznaniu – szybka i skuteczna nauka słownictwa

Nasza szkoła językowa w Poznaniu prowadzi konwersacje w języku angielskim, które umożliwiają przyjemną naukę słownictwa. Podczas zajęć stosujemy metodę Q&A + T, aby zapewnić uczniowi swobodną i łatwą komunikację z innymi uczestnikami. Możliwość doskonalenia umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim mają w naszej szkole również osoby dorosłe np. podczas kursu biznesowego języka angielskiego. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy służą pomocą. Dążymy do tego, by dzieci oraz młodzież nabywały umiejętności swobodnego porozumiewania się w obcym języku.

Dlaczego konwersacje w języku angielskim są ważne?

W obecnych czasach znajomość języka obcego to podstawa już od najmłodszych lat. Decydując się na zajęcia oparte na konwersacji w języku angielskim, umożliwiamy naszym dzieciom zdobywanie nowej wiedzy oraz umiejętności prowadzenia swobodnej komunikacji z obcokrajowcami. Konwersacje w języku angielskim ułatwiają naukę nowego języka oraz poprawiają wyniki na sprawdzianach i egzaminach. Na zajęciach w naszej szkole wprowadzamy ciekawy i nowy materiał, aby wiedza kursantów cały czas się poszerzała. Podczas nauki korzystamy:
• z oryginalnych brytyjskich i amerykańskich podręczników, książek, kompendiów, leksykonów;
• z prasy angielskojęzycznej, aby nasi uczniowie uczyli się języka angielskiego przydatnego w życiu codziennym.
Zależy nam na kreatywnym i przyjemnym prowadzeniu lekcji, dlatego zajęcia są prowadzone w oparciu o prezentacje multimedialne oraz wyselekcjonowane, najciekawsze materiały.