American Holiday Club for Teens – wakacyjny klub dla młodzieży. Sposób na spędzanie wakacji  w ambitnym stylu. Wakacyjny, rozrywkowy, intensywny kurs języka angielskiego w formie immersji językowej, czyli bez nudnych wykładów, gramatyki i podręcznika, ale za to mnóstwo angielskiego w najbardziej przyswajalnej formie.

Energiczny poranek i relaksujące popołudnie w klimacie inspirującej przygody z językiem angielskim dla młodzieży 15-18 lat.

  • Zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne w pracowni językowej, a gdy pogoda pozwoli to również na ogrodzie. Gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami – każdy uczestnik otrzymuje placak gratis.
  • Wszechstronne poznawanie świata po angielsku przy pomocy ciekawych, kolorowych oraz różnorodnych rekwizytów i materiałów interaktywnych.
  • Angielski w najbardziej atrakcyjnej formie, rozwijanie umiejętności rozmawiania i słuchania. Praktyczny, żywy angielski w codziennych sytuacjach.

Tygodniowe turnusy trwają od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Lokalizacja: ul. Hawelańska 9/77 (parter).

Terminy sspotkań:  każdy tydzień od 24.06. do 30.08.2024.  W zgłoszeniu proszę wskazać preferowany termin.

Wszystkie zabawy i zajęcia na półkoloniach są prowadzone w j. angielskim przez doświadczone osoby z wyższym wykształceniem filologicznym, w przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób. Znajomość j. angielskiego NIE jest wymagana, żadne dziecko nie musi mieć jakichkolwiek obaw związanych z językiem.

Dobór tematyki, materiałów, rekwizytów oraz formy prowadzenia zajęć jest dokonywany przez nauczyciela uwzględniając poziom znajomości języka, predyspozycje i preferencje Uczestników.

 

Posiłki – nasi podopieczni w trakcie kursu mają zapewnione wyżywienie oraz nieograniczony dostęp do kuchni z ciepłymi i zimnymi napojami, świeżymi owocami, jogurtami oraz zdrowymi przekąskami. Obfite i różnorodne śniadanie: kanapki, musli, warzywa, owoce, ciepłe napoje, soki owocowe, woda. Dwu-daniowe obiady przywozi firma cateringowa. Podwieczorek: deser, sałatki, kanapki, przekąski, napoje. Uwzględniamy nietypowe preferencje żywieniowe i różne diety.

Cena wynosi 735 zł za jedno dziecko za jeden turnus.  Są przewidziane rabaty dla rodzeństw i przy zapisie na więcej niż jeden turnus. W celu zapisania prosimy kontakt pod adresem: info@brain-power.pl lub pod numerem: 609-583-590. Potwierdzenie uczestnictwa następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki – 185 zł.  Umowę można ściągnąć klikając w ten link.

W cenę kursu wliczone są wszystkie materiały rękodzielnicze i językowe, upominki, drobne nagrody rozdawane w trakcie zabaw językowych, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW.

Wakacyjna przygoda z angielskim to wiedza, język i dobra zabawa. Stawiamy na rozwój umiejętności komunikacyjnych dzieci.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem: 609-583-590. Wzór umowy osobom zainteresowanym wysyłamy emailowo.
Masz pytania? Napisz do nas!